درباره کارا سرویس

شرکت نیکسان در سال ۱۳۹۳ جهت بهبود کیفیت خدمات پس از فروش محصولات خود، واحد خدمات پس از فروش را از حالت سنتی به واحد کال سنتر با  بیش از ۲۰۰  نماینده خدمات ارتقاء داد. در همان سال نیز طی توافقات صورت گرفته با شرکت سروشان، این واحد را به نرم‌افزارهای مربوطه مجهز کرد.
در سال ۱۳۹۶ شرکت نیکسان نیاز داشت که یک نام مشترک برای واحد مرکزی خدمات انتخاب کند؛ تا به عنوان ارائه کننده خدمات به کلیه نام‌های تجاری تولید شده در شرکت شناخته شود. این گونه بود که نام «کاراسرویس» به عنوان هویت مشترک شعبات و همچنین نام کارت ضمانت شرکت انتخاب شد.
در حال حاضر خدمات کاراسرویس بیش از ۶۰۰ مرکز در زمینه خدمات یخچال و فریزرهای خانگی و ۴۰۰ مرکز در زمینه تهویه مطبوع را مورد پوشش قرار داده است. همچنین طی یکسال اخیر با اضافه شدن محصولات صوتی و تصویری، تاکنون بالغ بر ۲۰۰ مرکز نمایندگی در این زمینه به تعداد مراکز این واحد اضافه گردیده است. شایان ذکر است با افزایش تنوع تولیدات و تکمیل سبد محصولات تولیدی شرکت نیکسان، تعداد مراکز نمایندگی با سرعت بسیار بالا در حال افزایش بوده که در نوع خود کم‌نظیر است. کاراسرویس در ادامه گسترش شبکه نمایندگان خود و همگام با اضافه شدن محصولات شوینده به سبد کالایی خود، درصدد است تا مراکز نمایندگی سرویس شوینده‌ها را نیز به مجموعه خود اضافه نماید.
خدمات پس از فروش همواره به اندازه خدمات قبل از فروش مهم است. خدمات پس از فروش تضمین کننده رضایت مشتری است که در نهایت به افزایش فروش هم منجر می‌شود. خدمات پس از فروش طیف گسترده‌ای از خدمات را شامل می‌شود که از ارائه خدمات نگهداری تا فروش قطعات یدکی و تعمیر محصولات متغییر است .

 

اهمیت خدمات پس از فروش تضمین رضایت مشتری و در نتیجه افزایش فروش است .